Bioģeometrija,
Fen Šui un Vastu

Kāda ir atšķirība starp Bioģeometriju un Fen Šui vai Vastu?

Salīdzināt Bioģeometriju ar Feng šui vai Vastu ir tāpat kā salīdzināt ābolus ar apelsīniem. Īsumā, Bioģeometrija risina telpas harmonizāciju, pastiprinot tajā universālo dzīvības enerģiju, kas izveido harmoniju starp visām enerģijas plūsmām telpā. Savukārt, Fen Šui vai Vastu sistēmas strādā atsevišķi ar dažādām enerģijas plūsmām.

Fen Šui radās Ķīnā un ir sena mācība par dabas stihiju sabalansēšanu, lai mājās būtu veselība, bagātība un pozitīva enerģija. Fen Šui praksē ir svarīga ziemeļu- dienvidu orientācijas ass. Pastāv arī citas sistēmas, piemēram, Tibetiešu Melnās Cepures Fen Šui skola. Šajā mācībā pati svarīgākā ir enerģijas plūsmas orientācija pēc ieejas durvīm, tai skaitā plūsma caur katras istabas durvīm atsevišķi. Savukārt, Senās Indijas Vastu Šastru arhitektūras sistēma ietver zināšanas par ēkas dizaina principiem un elementu izkārtojumu, lai radītu māju ar labvēlīgu enerģijas plūsmu un veicinātu tās iemītnieku labklājību.  

Katrai no šīm senajām mācībām ir kāds pamatojums. Tas ir saprotams, jo dažādās pasaules vietās enerģijas ir atšķirīgas un principiem arī ir jāatšķiras.

Pasaulē ir labi pazīstams ziemeļu - dienvidu ass princips. Fen Šui ziemeļu asi izmanto par pamatu, kārtojot visas pārējās enerģijas kvalitātes ap to. Savukārt, kad par enerģijas asi tiek lietots jēdziens “istabas durvis”, tad bieži cilvēki to pārprot, jo neiet runa par durvīm kā tādām, bet par jebkādu spēcīgu enerģijas plūsmu. Durvis veido spēcīgu enerģijas plūsmu istabā. Ja šī enerģijas plūsma caur durvīm nav ziemeļu-dienvidu virzienā, bet tikai ieplūst istabā, tas durvis automātiski kļūst par asi, ap kuru veidosies enerģijas virpulis. Viena no enerģijām būs spēcīgāka, vai ziemeļu - dienvidu, vai durvju enerģija.

Ja skatās uz telpu kopumā, tad tajā ir daudz enerģiju virpuļu: durvis rada enerģijas virpuli, ziemeļu-dienvidu ass rada enerģijas virpuli, gaisa kondicionieris rada enerģijas virpuli. Gala rezultātā dažādi enerģijas ass virzieni vienā telpā “uzsēžas viens uz otra” dažādos virzienos un telpā var būt četras, piecas, vai vairāk viena uz otras uzsēdušās enerģijas asis.

Bioģeometrijā tiek atrasta tā ass un virziens, kas nepieciešams, lai izveidotu harmoniju starp visām asīm, kas jau atrodas telpā. Kad tiek izveidots dzīvības enerģijas (BG3) virpulis, tiek izveidota harmonija, un visas asis darbojas vienā veselumā.

Bioģeometrijas risinājumi balansē telpu, izveidojot harmoniju starp visām enerģijas plūsmām, kas tajā atrodas.

Bioģeometrijā harmonizē telpu, pastiprinot tajā universālo dzīvības enerģiju. Tā izveido harmoniju starp visām enerģijas plūsmām telpā